درباره سایت

سایت رنگین کمان در تاریخ 22 اردیبهشت 1393 ش شروع به فعالیت کرد و یک سایت مستقل است و به هیچ سازمان، نهاد، ارگان و حزبی وابسته نمی باشد. با توجه به فعالیت این سایت در مورد گردآوری اطلاعات پایه در مورد عناوین از پیش تعیین شده، این سایت برای دانش آموزان، دانشجویان، محققان، نویسندگان، مولفان و ... مناسب است.

این سایت علاوه بر گردآوری اطلاعات پایه در مورد عناوین از پیش تعیین شده، در بخش آرشیو خبر و سایر آرشیوهای خود مطالب مورد نظر را از خبرگزاریها و نشریات داخلی و خارجی و کتب و ... گردآوری میکند که علاوه بر غنی شدن سایت در وقت دانش آموزان، دانشجویان، محققان، نویسندگان، مولفان و ... صرفه جویی میشود و آنها میتوانند به کمک موتور جستجوی سایت و صفحات راهنما و راهنمای کلمات کلیدی و راهنمای دسته بندیهای سایت به هزاران صفحه و مطلب مفید دسترسی داشته باشند.

اطلاعات در سایت رنگین کمان کاملا رایگان است و برای دسترسی به آن حتی لازم نیست عضو سایت شد و کلیه صفحات برای عموم قابل نمایش است.

سایت رنگین کمان هر روز صفحات جدید اضافه میکند و همچنین هر روز تعداد زیادی از صفحات قبلی خود را ویرایش و به روز میکند. تمام صفحات سایت ثابت هستند و در درازمدت تغییر نمیکنند و مناسب برای لینک دادن در نوشته های سایتها و وبلاگهای دیگر است. و همچنین مناسب برای منابع چاپی و کتب و مجلات و ... است که در پایین صفحه یا انتهای مقاله و کتاب و ... منابع خود را اعلام میکنند.

مهمترین هدف سایت رنگین کمان تبدیل شدن به یک منبع و مرجع بزرگ فارسی در کلیه زمینه ها است.

سایت رنگین کمان به تمام خبرگزاریها، آژانسهای عکس، سایتها و وبلاگهای شخصی، سایتهای ارگانها، سازمانها و نهادها، عکاسان و سایر اشخاص، که محتویاتشان در سایت استفاده شده و به نمایش در آمده است؛ تعهد میدهد که کلیه حقوق اثر آنها متعلق به خودشان بوده و سایت رنگین کمان حق استفاده از آن اثر را در هیچ وبلاگ و سایت دیگری و یا حتی هیچ اثر مکتوب و چاپی اعم از کتاب، مجله و ... را ندارد. در ضمن سایت در ذیل هر صفحه، منبع یا منابع را قید خواهد کرد. همچنین در صفحه "قوانین سایت" بخش شرایط استفاده از محتویات، به وضوح به موارد بالا اشاره شده است.


تاریخ آخرین ویرایش صفحه: 16 تیر 1399, 20:11
- ویرایشگر: Adel.J

دسته بندی:  --- 
کلمات کلیدی:  راهنمای سایت