راهنمای عمومی


دسته بندیها
دسته بندی موضوعات سایت به صورت کلی صورت گرفته است. این دسته بندیها شامل زیرمجموعه های بسیاری هستند که هر کدام از آنها ممکن است شامل هزاران صفحه بشود. همچنین هر زیر مجموعه به طور همزمان شامل کلمات کلیدی بسیاری هست. بنابراین با ایجاد هر دسته بندی، یک صفحه راهنما برای آن ایجاد میشود و در صفحه ایجاد شده ضمن معرفی آن دسته بندی و هدف آن، کلمات کلیدی دسته بندی نیز معرفی میشوند. در ضمن کلمات کلیدی بسیار برجسته در صفحات قید شده لینک میشوند. بخش دسته بندیها دارای صفحه راهنمای عمومی دسته بندیها است. در این صفحه دسته بندیهای کلی که در سمت چپ کلیه صفحات سایت به نمایش در آمده است، به صورت بسیار مختصر توضیح داده شده اند و به بخش راهنمای آن دسته بندی لینک شده اند.


جستجو در سایت
اگر برای نوشتن عبارت یا عبارات مورد جستجو از حروف "ی" و "ک" عربی استفاده کنید، هیچ مطلبی نخواهید یافت. لطفا از فونت فارسی استفاده کنید. این مورد بیشتر برای بازدید کنندگانی که با گوشی همراه [موبایل] از سایت بازدید میکنند اتفاق می افتد.


نمایش عکسهای سایت
برای دیدن عکسهای سایت به دو صورت میتوانید اقدام کنید:
1 - با کلیک راست بر روی هر عکس گزینه "باز کردن در پنجره جدید" را انتخاب کنید.
2 - با کلیک بر روی هر عکس دلخواه در گالری، مجموعه عکسها را در آلبوم تعبیه شده به اندازه دلخواه یا تمام صفحه تماشا کنید. همچنین در این گالری میتوانید هر عکس را به صورت دستی و با زدن کلید فلشی سمت راست یا چپ تماشا کنید یا اینکه دکمه Play را بزنید تا به صورت اتوماتیک عکسها نمایش داده شوند. در حالت گالری عکس، اگر عکسی را بر روی کامپیوتر خود ذخیره کنید عکس با حجم و اندازه اصلی ذخیره خواهد شد.


تاریخ انتشار عکسها
در ذیل مجموعه عکسهای سایت، تاریخ انتشار عکسها درج شده است. منظور از این تاریخ، تاریخی است که عکسها در آن منبع منتشر شده اند، ممکن است آن عکسها در تاریخی زودتر از تاریخ قید شده گرفته یا ایجاد شده باشند و یا حتی در منابع دیگر با تاریخی غیر از این تاریخ منتشر شده باشند.


تاریخ ایجاد عکسها
تاریخ ایجاد عکسهایی که، تاریخ ایجادش در اطلاعات اگزیف موجود باشد در سایت نوشته خواهد شد.


ترتیب نمایش عکسها
اگر بعد از ذخیره کردن عکسهای سایت علاقمند بودید که آنها را به ترتیب نمایش داده شده در سایت و به طور مرتب تماشا کنید، طبق روش ذیل عمل کنید:
نام تصاویر سایت به صورت دو عدد است که به وسیله آندرلاین از هم جدا شده اند، مانند 77801_1492496550 و 77802_1492492051 فقط کافی است خط تیره و عدد سمت چپ را پاک کنید و نام فایل همان عدد سمت راست بماند، مانند 77801 و 77802


همکاری با ما
تمام افراد اعم از برنامه نویسان، مولفان و نویسندگان، عکاسان، دوستان و علاقه مندانی که مایلند با سایت رنگین کمان همکاری کنند و برای ما عکس و مطلب تهیه کنند میتوانند از قسمت "تماس" درخواست خود را به علاوه رزومه خود [اگر موجود باشد] برای ما بفرستند.


کمک به ما
از شما بازدید کننده گرامی خواهشمند است اگر از سایت رنگین کمان رضایت دارید به روشهای ذیل به ما کمک کنید:
+ اگر سایت یا وبلاگی دارید لینک ما را در قسمت لینکهای دوستان خود قرار بدهید. یا اینکه در صفحات سایت یا وبلاگتان به ما لینک بدهید.
+ ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
+ ما را در شبکه های اجتماعی به دیگران معرفی کنید. یا به مطالب ما لینک بدهید.
+ لطفا اگر در طراحی سایت یا مطالب و سایر محتویات سایت، نقص یا اشتباهی می بینید آن را به ما اطلاع بدهید.


ثبت نام در سایت
سایت به هیچ وجه عضو نمی پذیرد. لطفا برای عضویت در سایت درخواست ندهید. سایت تمام محتویات شامل عکسها و مطالب و امکاناتی که در خود دارد را برای عموم قابل نمایش کرده است.هرگونه پیشنهاد و انتقاد خود را میتوانید از قسمت "تماس" اعلام بفرمائید.


تاریخ آخرین ویرایش صفحه: امروز, 17:03
- ویرایشگر: Adel.J

کلمات کلیدی: