درگذشت بهنام صفوی

صفحه بهنام صفوی


عنوان: بهنام صفوی درگذشت
منبع: سایت ایرنا
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1398 ش ساعت 11:15
کد خبر: 83312482
خبرنگار: ؟


تهران- ایرنا- بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ ایران بعد از مدتها مبارزه با سرطان دقایقی قبل در اصفهان درگذشت.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار موسیقی ایرنا، رضا فوادیان مدیر برنامه های بهنام صفوی دقایقی قبل در پیامی خبر درگذشت بهنام صفوی را اعلام کرد. متن پیام فوادیان به شرح زیر است:

پسر مودب موسیقی ایران و خالق آلبومهای «عشق من باش»، «آرامش»، «فوق العاده» و «معجزه» دقایقی قبل و در نهایت آرامش در اصفهان برای همیشه آرام گرفت.

بهنام صفوی (15 تیر 1362 ش - 23 اردیبهشت 1398 ش)، خواننده موسیقی پاپ ایرانی بود. وی پس از تولد به بندر ماهشهر رفته و تا 16 سالگی در آنجا زندگی کرده است. تحصیلاتش در مقطع کارشناسی رشته مهندسی عمران است و در تهران زندگی میکرد. موسیقی را از دوران کودکی با ساز پیانو به صورت خودآموز آغاز کرد. سپس به فراگیری سازهای کوبه ای پرداخت. نخستین آلبومش را با نام عشق من باش در سال 1388 ش روانه بازار کرد. وی در سال 1385 ش قطعه تمنا را منتشر کرد که مورد استقبال قرار گرفت و همین انگیزه ای برای تولید آلبوم اولش (عشق من باش) شد. صفوی یکی از ستارگان موسیقی پاپ ایران بود که طرفداران زیادی داشت و نامهای هنری چون پسر مودب موسیقی ایران و سلطان آرامش به او داده میشد.

وی از سال 1392 ش دچار ضایعه مغز شده بود که با پیشرفت این بیماری در صبح 29 تیر 1394 ش مجبور به عمل جراحی شد. بعد از این جراحی در ایران بهبود یافت و حتی آلبوم جدید خودش به نام «معجزه» را هم منتشر و کنسرتها و اجراهای متعددی را هم برگزار کرد. همچنین چندین تک آهنگ را هم بعد از این جراحی منتشر کرد ولی در سال 1396 ش دوباره بیماری تشدید شد و این بار او برای درمان به آلمان سفر کرد.

بهنام صفوی بعد از عمل جراحی به ایران بازگشت. اما 23 اردیبهشت در شهر اصفهان به واسطه این بیماری و عوارض ناشی از پرتودرمانی تسلیم مرگ شد.

در چند سال گذشته هنرمندان جوان دیگری نیز تسلیم بیماری سرطان شدند که شاهرخ پورمیامین نوازنده گیتار و آهنگساز، مرتضی پاشایی خواننده پاپ، پیتر سلیمانی پور آهنگساز و نوازنده از آن جمله بودند.عنوان: بهنام صفوی درگذشت
منبع: سایت ایسنا
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1398 ش ساعت 11:18
کد خبر: 98022312073
خبرنگار: 71012


بهنام صفوی، خواننده موسیقی پاپ پس از سالها تحمل بیماری امروز (دوشنبه) در سن 36 سالگی درگذشت.

به گزارش ایسنا، بر اساس آنچه رضا فوادیان (مدیر برنامه های بهنام صفوی) در اینستاگرام خود، اعلام کرده است؛ این خواننده پاپ دقایقی قبل در اصفهان برای همیشه آرام گرفته است.

گفته میشود پیکر آن مرحوم در شاهین شهر اصفهان یا قطعه هنرمندان گورستان بهشت زهرا به خاک سپرده میشود و تصمیم نهایی بر عهده خانواده خواهد بود.

بهنام صفوی در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی عمران تحصیل کرده بود. او موسیقی را از دوران کودکی با ساز پیانو به صورت خودآموز آغاز کرد و سپس به فراگیری سازهای کوبه ای پرداخت.

بهنام صفوی در سال 1385 ش قطعه «تمنا» را منتشر کرد که مورد استقبال قرار گرفت و همین انگیزه ای برای تولید آلبوم اولش «عشق من باش» در سال 1388 ش شد.

«آرامش»، «فوق العاده» و «معجزه» دیگر آلبومهایی است که از این خواننده پاپ به بازار عرضه شده است.

صفوی از سال 1392 ش دچار ضایعه مغز شده بود که با پیشرفت این بیماری در صبح 29 تیر 1394 ش مجبور به عمل جراحی شد. حال بهنام صفوی بعد از عمل در ایران بهتر شده بود و حتی آلبوم جدید خودش به نام (معجزه) را هم منتشر کرد و کنسرتها و اجراهای زیادی را هم برگزار کرد. همچنین چندین تک آهنگ را هم بعد از عمل خود منتشر کرد ولی در سال 1396 ش دوباره بیماری بهنام صفوی تشدید شد و این دفعه برای درمان به آلمان سفر کرد و توسط مجید سمیعی در بیمارستان INI هانوفر [هانوور] آلمان تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت. صفوی پس از بهبودی شرایط جسمی به ایران بازگشت، اما دی 1397 ش بار دیگر علائم بیماری در وی پدیدار و در بیمارستان بستری شد و در نهایت خواننده جوان پاپ کشورمان این بار نتوانست در مقابل بیماری تاب بیاورد.عنوان: بهنام صفوی خواننده پاپ جوان کشور درگذشت
منبع: سایت ایرنا
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1398 ش ساعت 11:28
کد خبر: 83312508
خبرنگار: ؟


اصفهان- ایرنا- بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ، صبح روز دوشنبه پس از ماه ها مبارزه با بیماری سرطان در اصفهان درگذشت.

به گزارش ایرنا این خواننده جوان حدود ساعت 10 و 30 دقیقه امروز در بیمارستان میلاد اصفهان درگذشت.

صفوی پیش از این به دلیل داشتن تومور مغزی توسط پزشکان مجرب مورد عمل جراحی قرار گرفت.

این خواننده جوان دی پارسال نیز به دنبال وخامت حالش مجددا در یکی از بیمارستانهای تهران بستری شده بود.

رضا فوادیان مدیر برنامه های بهنام صفوی نیز امروز با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود اعلام کرد وی در اصفهان دارفانی را وداع گفت.

بهنام صفوی متولد 15 تیر 1362 ش در شیراز بود و خواننده موسیقی پاپ ایرانی. نخستین آلبوم وی با نام عشق من باش در سال 1388 ش روانه بازار شد.


تاریخ آخرین ویرایش صفحه: 17 اسفند 1398, 18:20
- ویرایشگر: Adel.J

دسته بندی:  آرشیو خبر