راهنمای بخش اماکن

در بخش اماکن اطلاعات مربوط به موارد ذیل فهرست و گردآوری میشود:
+ کشورها
+ شهرها
+ روستاها
+ اماکن طبیعی (کوه، دریا، دریاچه، جنگل، دشت، کویر و ...)
+ اماکن شهری (موزه، سینما، پارک، گالری و ...)
+ و سایر موارد


توضیحات تکمیلی

سلب مسئولیت: اگر بازدید کنندگان سایت بعد از خواندن معرفی یک مکان و یا مشاهده عکسهای یک مکان، تمایل به بازدید از مکان مربوطه پیدا کردند، لطفا قبل از عزیمت به مکان مورد نظر نسبت به موارد ذیل تحقیقات لازم را داشته باشند: (در غیر این صورت سایت رنگین کمان به هیچ وجه پاسخگو به هر مشکلی که در صورت عدم تحقیق و توجه به هر کدام از موارد ذکر شده ذیل و یا سایر موارد ذکر نشده تحت هر عنوانی، برای هر شخص یا اشخاصی به وجود بیاید؛ نمی باشد.)

+ امکان بازدید برای عموم یا امکان بازدید خصوصی
+ امکان بازدید با هماهنگی قبلی یا امکان بازدید با کسب مجوز
+ ساعت بازدید مکان، یا روزها و زمانهای خاصی که امکان بازدید وجود دارد
+ وجود امکاناتی که ممکن است مورد احتیاج باشد: مراکز درمانی، مراکز امداد و ...
+ وجود مراکز اقامتی برای اسکان یا امکان کمپینگ و چادر زدن برای مسافران
+ امنیت مکان مورد نظر برای گردشگر، چادر زدن شبانه و ...


کلمات کلیدی نام شهر یا روستا: علاوه بر کلمات کلیدی معمول فوق، ممکن است در آینده از تمام شهرها و روستاهای ایران که از آنها در سایت مطلبی وجود دارد یک کلمه کلیدی به نامشان به وجود آید. اما در مورد شهرها و روستاهای سایر کشورها هیچ کلمه کلیدی به وجود نخواهد آمد و فقط کلمات کلیدی "شهر" و "روستا" وجود دارند و نام این اماکن با اماکن ایرانی به طور کلی در یکجا به نمایش در خواهد آمد. به طور کلی برای یافتن هر مکانی به صورت سریع و راحت می توانید از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید.

آدرس: با توجه به وجود لینک نقشه گوگل مپ در بیشتر صفحات اماکن، بخش آدرس نمایش داده نمیشود. زیرا بازدید کننده سایت در صورت تمایل می تواند با کلیک بر روی لینک نقشه به موقعیت اماکن به صورت کامل اشراف داشته باشد. همچنین یکی از محدودیتهای نوشتن آدرس در مورد اماکن خارج از ایران، وجود نداشتن اسم فارسی مناسب برای نام خیابانها و کوچه ها و ... است.


تاریخ آخرین ویرایش صفحه: 2 شهریور 1399, 18:48
- ویرایشگر: Adel.J

دسته بندی:  --- 
کلمات کلیدی:  راهنمای سایت