محمد نعمتی (9)

محمد نعمتی

موارد همنام محمد نعمتی

نام: شهید محمد نعمتی
نام انگلیسی: Mohammad Nemati
نوع فعالیت: ؟
مدرک: ابتدایی
تاریخ و محل تولد: آبان 1344 ش روستای الهیاری قروه کردستان ایران
ت ت ت: 1385 ق - 1965 م
تاریخ و محل وفات: اسفند 1363 ش پادگان ابوذر سرپل ذهاب کرمانشاه ایران
ت ت و: جمادی الثانی 1405 ق - مارس 1985 م
محل دفن: روستای الهیاری قروه کردستان ایران


وصیتنامه

بسم الله الرحمن الرحیم

و ان الله الحکیم فی القرآن کریم. امواتا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء.

به نام خداوند و به یاد اولیا و انبیایش و با سلام بر حافظان انقلابش و رزمندگان اسلام و سلام بر رهبر کبیر انقلاب ناجی امت اسلامی و سلام بر ارواح پاک طیبه شهدا و شهیدان زنده و معلولین انقلاب.

اینجانب پسر کوچک شما پدر گرامیم و من، بنده گناهکار خدا محمد نعمتی وصیت را شروع می کنم. البته من چه می دانم برای شما بگویم شما خودتان پیام دهنده بودید و خواهید بود و شما بودید که ما را راهنمایی کردید و این شمایید که باید دیگر برادران را راهنمایی کنید.

اما پیام به امت حزب الله و شهید پرور و قهرمان (البته خودتان پیام دهنده هستید). امیدوارم که همیشه یار و وفادار امام و پیروان امام باشید و به ضد انقلاب امان ندهید که دست به ترور شخصیتهای انقلاب و دیگر کارهای ضد انقلابی بزنند. امت حزب الله و قهرمان ایران نماز جماعت و مساجد را ترک نکنید و دعاها را مخصوصا دعای کمیل و توسل را برپا دارید و هر هفته به نماز جمعه بروید که این سنگر بسیار مهم انقلاب است. امت حزب الله انشاالله رزمندگان کفر ستیز راه کربلا را باز خواهند نمود و شما دسته دسته به زیارت ائمه اطهار می روید پس تا می توانید به رزمندگان چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ جانی کمک کنید و ما مگر که در این راه شهید شویم.

پدر گرامیم اکنون که عازم هستیم تا عملیات موفقیت آمیز را شروع کنیم و شاید تا یک ساعت دیگر وارد عملیات شویم و شاید دیگر مرا نبینی مگر جسمم را در جلو رویت ببینی، از شما می خواهم مرا حلال کنید واقعا شما پدر بزرگوارم زحمات فراوانی برایم کشیدی ولی من فرزندی خوب برای شما نبودم امیدوارم که مرا ببخشید و حلال کنید و اما اگر خبر شهادتم به شما رسید ناراحت نشوید دو رکعت نماز شکرانه به جا بیاورید.

و خوشحال باش که فرزند ناقابلی داشتی و فدای اسلام کردی و اما تو ای مادر مهربان و ارجمندم از شما متشکرم که مرا به بهترین نحو و با کمترین امکانات بزرگ نمودی و شما در دوره زندگیم مرا به طور کاملا اسلامی تربیت نمودی. مادرم آیا می دانی من از جنگیدن با کافران لذت می برم و به خدا قسم تا خون در رگم باشد باید با کافران بعثی بجنگم، امیدوارم که مرا حلال کنی و ببخشی. و اگر شهید شدم ناراحت نشوی و گریه نکنی که دشمن شاد خواهد شد و اگر خواستی گریه کنی برای حسین و دو فرزند شهیدش گریه کن. و اما ای خواهر گرامی و مهربانم امیدوارم که مرا حلال کنید چون من برادری خوب برای شما نبودم ولی شما خواهری نمونه بودی امیدوارم در شهادت من ناراحت شوی و گریه نکنی و همچون کوه استوار باشی و به طور کامل حجابت را حفظ کنی که اگر حجابت را حفظ کنی این خود مشت محکمی بر دهان دشمنان است. و اما برادران عزیزم و بهتر از جان محمد انشاالله که رهرو راه الله خواهید بود و خدای ناکرده هرگز نخواهید گذاشت که اسلحه من روی زمین بماند بعد از شهادتم اسلحه ام را برگیرید و تا توان دارید با ضد انقلاب و با دشمنان اسلام مبارزه کنید و ریشه آنها را برکنید و اما برادران فرزندانشان را به طور کاملا اسلامی تربیت بنمایید تا انشاالله بتوانند یکی از سربازان امام زمان باشند. و اما برادر کوچکم انشاالله راه مرا ادامه دهی و به طور کامل قرآن را فرا گیری و نماز جمعه و جماعات را ترک نکنی و تا آنجا که می توانید در بسیج فعالیت کن و آموزشهای نظامی را فرا گیر و نگذار اسلحه ام زمین بماند. در پایان شعار خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار، مسئولین کشور برای حفظ کشور محافظت بفرما، رزمندگان اسلام پیروزشان بگردان، مفقود الاثرها را پیدایشان بگردان. اسیرهای ما را آزادشان بگردان.

مرا فراموش نکنید. تاریخ نوشتن وصیتنامه ساعت 3/5 بعد از ظهر روز 30 فروردین 1363 ش، 24 ساعت به ماموریت مانده

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

بنده گناهکار خدا

محمد نعمتی


منابع


محمد نعمتی در سایتهای دیگر
؟


تاریخ آخرین ویرایش صفحه: 4 مهر 1399, 12:21
- ویرایشگر: Adel.J

دسته بندی:  اشخاص